Login
Utilisateur :
Mot de passe :
NOTRE BULLETIN
Articles récents
Facebook
Bulletin
Nom :
E-Mail :
26. Numéro

Geçen sayımızdan bu yana görev ve sorumluluklar alanımızda aktivitelerimizi büyüttük. Yerli çevre ve örgütlülüklerle çalışmalarımız daha istikrarlı bir yol aldı. Dayanışma hedefimize sınırlıda olsa yeni antifaşist, devrimci tutsaklar aldık. Mektuplaşmalarımızda yeni düzenlemeler yaptık.

Akp iktidarının faşist zindancıları geçen sayımızı tutsak yoldaşlara vermediler. Gerekelirinı yasak karında yazıyorlar. Bu kara keyfiliğin düzeyini de gösteriyor. 25 sayımızda sadece kendilerinin verdiği kararların dökümü vardı. Diğer yazılar kendilerinin bildiği ve okuduğu yazılardı.

 

<p 0cm"=""> Bu sayımıza daha çok yazı geldi, genel olarak Özgür Tutsaklardan gelen yazılar. Değişik yazılara yer açmak için etkinliklerimizi sayfa ayırmayı uygun görmedik. Gönüllü çalışma ağımız genişledi. Uluslar arası alandan da bize destek ve yardım sunma istekleri ulaştı. Başta devrimci tutsaklara yönelik ve ölümsüzlerimizi yaşatmada dayanışma ve etkinliklerimizi büyüteceğimiz azmi ve inancıyla tüm okurlarımızı, bu çalışmaya gönül veren isimsiz karıncaları dayanışma duyguları besleyen tüm emekçileri selamlıyoruz. AÖTDK